Frukostmys idag:
torsdag 16 juni 2011
söndag 22 februari 2009
VÄLKOMNA! / WITAMY!
Vi ser oerhört mycket fram emot att se dig den 9 maj!
XOXO
A+J
_____________________________________
Witamy na naszej stronie!
Jeśli czytacie ten tekst oznacza to, że nasze nasze zaproszenie dotarło do Was bez przeszkód. Wspaniale! Czy pieczęć była nienaruszona? Jeżeli została sproszkowana w trakcie niezbyt ostrożnego traktowania przez pocztę nie ma powodu do niepokoju. Zawartość jest taka sama, zapewniamy!
Poniższy tekst na stronie zawiera wszystko o czym, jak sądzimy, nasi goście chcieliby wiedziec. Jeżeli coś przeoczyliśmy uzupełnimy to wkrótce.
Chętnie odpowiemy też na wszystkie pytania!
Ogromnie cieszymy sie na spotkanie Was 9 maja!
Önskelista / Lista prezentów
_______________________
Troche niezręcznie jest o tym pisać, ale oczywiście mamy ślubną listę prezentów. Nasza przeprowadzka do Östersund ma miejsce w parę dni po ślubie, więc spis w dużym stopniu zawiera takie praktyczne pozycje jak: bony do Ikei, zastawa stołowa
i temu podobne . Salaterka, filiżanki do kawy? I „przeżycia” oczywiscie!
Mama panny młodej, Maud Rex, dysponuje pełną listą, skonsultujcie sie z nią jeśli jesteście zainteresowani.Namnet? / Nazwisko?
______________________
Pytań było wiele – odpowiedz jest jedna: Rex.
Barn / Dzieci
_____________________
Decyzja nie była łatwa, ale postanowiliśmy, że w uroczystości bedą uczestniczyć tylko dorośli. Swiadomi jesteśmy, że ta decyzja może przysporzyc naszym gościom kłopotu, ale mamy nadzieję, że uda się ewentualne niedogodności rozwiązac i zjawicie się aby być w tym dniu razem z nami!
Dresscode
_________________________
Po ślubie będzie przyjęcie koktajlowe, więc co właściwie w tym kontekscie mamy na myśli przez "ciemny garnitur"? James Bond i letnia elegancja? Uroczyście, elegancko, ale nie koniecznie wieczorowo. Jakby były wątpliwości, to prosimy się pytać!
Vägbeskrivning / Miejsce
För stockholmare:
Mitt emellan Ringvägen och Hornsgatan på Rosenlundsgatan, så ta bara pendeln till Södra Station eller 4:an till Wollmar Yxkullsgatan, vilket som passar bäst. Ingången är från Rosenlundsgatan.
Alla andra:
Ovanstående gäller även er, men här kommer även en karta.... och taxi är ett sånt bra påfund.
___________________________
Znalezienie Parken, gdzie całe wesele z przyjęciem koktajlowym się odbędzie, nie jest trudne! Oto mapa trasy z hotelu Terminus do Parken. Szczegóły dotyczące transportu jeszcze omówimy!
Hotell
_________________________
Dla naszych gości spoza Sztokholmu zorganizowaliśmy nocleg w hotelu Terminus położonym w samym centrum miasta.
onsdag 18 februari 2009
cutting, and writing, and cutting, and writing....
_______________________
Coś w rodzaju podłogowego perpetuum mobile... Tniemy, przycinamy, piszemy, kleimy i przypalamy... ale wychodzi dobrze! Zaproszenia nie długo już gotowe!!
XOXO
A+J