söndag 22 februari 2009

VÄLKOMNA! / WITAMY!

Hej! Om du läser detta betyder det att vår inbjudan har kommit fram ordentligt. Vad härligt! Var lacksigillet intakt? Om det har pulvriserats i postens ömma hantering, bli inte ledsen. Texten är densamma, vi lovar! Här nedan följer det mesta man behöver veta, tror vi, och allt annat som vi har glömt kommer fram så småningom. Fråga gärna!

Vi ser oerhört mycket fram emot att se dig den 9 maj!

XOXO
A+J

_____________________________________

Witamy na naszej stronie!

Jeśli czytacie ten tekst oznacza to, że nasze nasze zaproszenie dotarło do Was bez przeszkód. Wspaniale! Czy pieczęć była nienaruszona? Jeżeli została sproszkowana w trakcie niezbyt ostrożnego traktowania przez pocztę nie ma powodu do niepokoju. Zawartość jest taka sama, zapewniamy!

Poniższy tekst na stronie zawiera wszystko o czym, jak sądzimy, nasi goście chcieliby wiedziec. Jeżeli coś przeoczyliśmy uzupełnimy to wkrótce.

Chętnie odpowiemy też na wszystkie pytania!

Ogromnie cieszymy sie na spotkanie Was 9 maja!

Inga kommentarer:

Skicka en kommentar